Skrivbordsutensilier silver Estland

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSUTENSILIER, 1900-talets första hälft, delvis silver, Estland, bestående av: pennställ, bläckhorn i slipad dekor, läskvagga

Gåvogravyr, läskvagga med bucklor

728456

2020-01-28