Bror Kronstrand oljemålning

Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

BROR KRONSTRAND (1875-1950): Porträtt av en kvinna, signerad och daterad Kronstrand 1937, olja på duk, ca 65x55 cm

728470

2020-01-28