Modellskepp Vasa

Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa
Modellskepp Vasa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLSKEPP, 1900-talets andra hälft, "Vasa", delvis i trä, höjd inklusive sockel ca 70, längd ca 80 cm

Delvis med skador

728476

2020-01-28