Klubbat för:
120 EUR
200 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, TRE PALLAR, "Saturnus", Haimi, 1960/70-tal, stomme i glasfiber, stoppad sits i svart skinn, diameter 38 cm, sitthöjd 50-60 cm.
Ställvis slitage
728488
2020-02-02