Yrjö Kukkapuro Saturnus pallar

Klubbat för:

120 EUR

200 EUR

YRJÖ KUKKAPURO, TRE PALLAR, "Saturnus", Haimi, 1960/70-tal, stomme i glasfiber, stoppad sits i svart skinn, diameter 38 cm, sitthöjd 50-60 cm.

Ställvis slitage

728488

2020-02-02