Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN JACOBSON (född 1958): Utan titel, signerad och daterad på baksidan John Jacobson -90, blandteknik på pannå, ca 140x80 cm
728495
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här