John Jacobson

John Jacobson
John Jacobson
John Jacobson
John Jacobson
John Jacobson
John Jacobson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN JACOBSON (född 1958): Utan titel, signerad och daterad på baksidan John Jacobson -90, blandteknik på pannå, ca 140x80 cm

728495

2020-01-29