Hörnvitrinskåp mahogny
Valmis
2020-01-30
728497
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talets mitt, mahogny, inredd med tre hyllplan, belyst, höjd 140, 50x50 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen