Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, modern ullmatta, rya typ, ca 173 x 133 cm

Inköpt på NK under tidigt 2000-tal.

Smärre slitage

728501

2020-01-28