Edvard Rosenberg

Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad Edv. Rosenberg, olja på duk, ca 59x95 cm

Kuntoraportti

728507

Päivämäärä:

2020-01-29