Edvard Rosenberg
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad Edv. Rosenberg, olja på duk, ca 59x95 cm
Kuntoraportti
728507
Päivämäärä:
2020-01-29