Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ, akvarell, signerad och daterad-83, röda vinbär, bildmått 26,5x31 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
728514
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här