Philip von Schantz

Philip von Schantz
Philip von Schantz

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ, akvarell, signerad och daterad-83, röda vinbär, bildmått 26,5x31 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

728514

2020-02-09