Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNGHÄST, 1930/40-tal, stomme i lackerat stål, sits, handtag och hästhuvud i bemålat trä, höjd ca 41, längd ca 74 cm

Smärre slitage, färgbortfall

728523

2020-01-30