Wedgewood

Wedgewood
Wedgewood
Wedgewood
Wedgewood
Wedgewood
Wedgewood
Wedgewood
Wedgewood
Wedgewood
Wedgewood

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAISY MAKEIG-JONES, lystervas, Wedgewood, England, 1920-tal, dekor med flygande kolibris samt bård vid mynning med flygande gäss, höjd ca 22,5, diamater ca 14 cm

Smärre slitage, något nött dekor

728525

2020-01-30