Konsolbord 1800-tal

Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

45 EUR

Utropspris

150 EUR

KONSOLBORD, Karl-Johan, 1800-talets första hälft, mahognyfaner, rundade hörn, kolonnformade framben, halvmåneformad fotplatta, bredd 85 cm, djup 42 cm, höjd 80 cm.

Skador, stötmärken, skivan med spricka

728528

2020-01-28