Konsolbord 1800-tal
Klubbat för:
45 EUR
Utropspris
150 EUR
KONSOLBORD, Karl-Johan, 1800-talets första hälft, mahognyfaner, rundade hörn, kolonnformade framben, halvmåneformad fotplatta, bredd 85 cm, djup 42 cm, höjd 80 cm.
Skador, stötmärken, skivan med spricka
728528
2020-01-28