Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKHUS, omkring 1900-talets första hälft, elektifierat, två våningar, bemålat trä, glasade fönster med spröjs, höjd ca 120, 95x60 cm
Åldersrelaterat slitage
728532
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här