Barbord i gjutjärn

Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn
Barbord i gjutjärn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBORD, gjutjärn, omkring 1920/30-tal, victoriansk stil, England, höjd ca 110, diamater ca 60 cm

Bruksslitage, senare kompletterad toppskiva

728535

2020-01-30