Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "And tänker på världen", ur "Vid vägens slut", 2015, signerad och numrerad Ernst Billgren PT, färglitografi, ca 54,5x80,5 cm

728553

2020-01-28