Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TURE FABIANSSON (född 1910): träd, olja på duk, signerad TF och daterad 82, 37 x 48 cm.
728557
2020-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här