Ture Fabiansson oljemålning

Ture Fabiansson oljemålning
Ture Fabiansson oljemålning
Ture Fabiansson oljemålning
Ture Fabiansson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TURE FABIANSSON (född 1910): träd, olja på duk, signerad TF och daterad 82, 37 x 48 cm.

728557

2020-02-07