TURE FABIANSSON (född 1910): olja på duk, signerad

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TURE FABIANSSON (född 1910): komposition, olja på duk, signerad och daterad -44, 46 x 61 cm.

Krackelyr.

728569

2020-02-07