BERTIL ÖHLUND, olja på pannå

BERTIL ÖHLUND, olja på pannå
BERTIL ÖHLUND, olja på pannå
BERTIL ÖHLUND, olja på pannå
BERTIL ÖHLUND, olja på pannå

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): "Den gode herden", olja på duk, signerad och daterad -63, 55 x 46,5 cm.

728573

2020-02-07