Evert Fährm oljemålning

Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EVERT FÄRHM, Landskap, olja på pannå, signerad Ev. Färhm, ca 33 x 46 cm

728576

2020-01-26