Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
LJUSSTAKAR, 2 par, pläter, 1900-talets första hälft, B Henneberg Warszawa, höjd ca 18 cm
Smärre bucklor, en manschett ngt nedtryckt
728578
2020-01-31