Ljusstakar pläter

Ljusstakar pläter
Ljusstakar pläter
Ljusstakar pläter
Ljusstakar pläter
Ljusstakar pläter
Ljusstakar pläter
Ljusstakar pläter
Ljusstakar pläter
Ljusstakar pläter
Ljusstakar pläter

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, pläter, 1900-talets första hälft, B Henneberg Warszawa, höjd ca 18 cm

Smärre bucklor, en manschett ngt nedtryckt

728578

2020-01-31