Evert Färhm oljemålning

Evert Färhm oljemålning
Evert Färhm oljemålning
Evert Färhm oljemålning
Evert Färhm oljemålning
Evert Färhm oljemålning
Evert Färhm oljemålning
Evert Färhm oljemålning
Evert Färhm oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVERT FÄRHM, Stilleben, signerad Ev. Färhm, olja på pannå, ca 46 x 34 cm

728582

2020-01-26