Ram Hultbergs ram & förgyllning
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HULTBERGS RAM & FÖRGYLLNING, ram, rokokostil, brännmärkt "Hultbergs Eftr ram & förgyllning Stockholm", omkring 1900-talets mitt, 95 x 129 cm, innermått 78 x 112 cm.
Bruksslitage, sprickor.
728594
2020-02-07