Ram Hultbergs ram & förgyllning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HULTBERGS RAM & FÖRGYLLNING, ram, rokokostil, brännmärkt "Hultbergs Eftr ram & förgyllning Stockholm", omkring 1900-talets mitt, 95 x 129 cm, innermått 78 x 112 cm.

Bruksslitage, sprickor.

728594

2020-02-07