Parti porslin 3 dlr
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PORSLIN, 3 dlr, porslin, ett fiskfat, en figurin föreställande kvinna, saltkar, bl.a. Rörstrand, Bing & Gröndahl, Berlin, delvis förgyllda, höjd ca 3, 13 samt 17 cm
Slitage, mikronagg kan förekomma, märken, en såssnipa Rörstrand med skada medföljer
728598
2020-01-30