Parti porslin 3 dlr

Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr
Parti porslin 3 dlr

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

PORSLIN, 3 dlr, porslin, ett fiskfat, en figurin föreställande kvinna, saltkar, bl.a. Rörstrand, Bing & Gröndahl, Berlin, delvis förgyllda, höjd ca 3, 13 samt 17 cm

Slitage, mikronagg kan förekomma, märken, en såssnipa Rörstrand med skada medföljer

728598

2020-01-30