Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Komposition med djur, signerad och daterad Mårten A, 1975, PT, färglitografi, ca 35x27 cm
728601
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här