Öronlappsfåtölj 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-talets första hälft, klädsel av grönt skinn, lös stoppad sits, djuphäftad rygg, bredd ca 85, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

728611

2020-01-30