Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANCISCO ZUÑIGA (1912-1998), (2) "La Novia", 1978, signerad, daterad och numrerad 33/70, litografi, ca 44x59 cm, samt grafiskt blad, signerad i trycket, medföljer, ca 47x62,5 cm
728624
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här