Francisco Zuniga

Francisco Zuniga
Francisco Zuniga
Francisco Zuniga
Francisco Zuniga
Francisco Zuniga
Francisco Zuniga
Francisco Zuniga
Francisco Zuniga
Francisco Zuniga
Francisco Zuniga

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANCISCO ZUÑIGA (1912-1998), (2) "La Novia", 1978, signerad, daterad och numrerad 33/70, litografi, ca 44x59 cm, samt grafiskt blad, signerad i trycket, medföljer, ca 47x62,5 cm

728624

2020-02-02