Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, fanerat med mahogny, ett par jalusidörrar, omkring 1900-talets mitt, bredd 65 cm, djup 33 cm, höjd 70,5 cm.

Bruksslitage, mindre fanerskador, fanerlagning, baksrtcket bågnar lite.

728648

2020-02-08