Matservis Gustafsberg
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAFSBERG Matservis "Skandia", med och utan guldkant, bestående av, 4 uppläggningsfat, 22 sopptallrikar (diam 25 cm), 36 förrättstallrikar (22 cm), 34 mattallrikar (25,5 cm), 2 små såsbåtar, 1 karott med underfat, 19 assietter (17,5 cm), 10 assietter (15 cm)
nagg samt krackeleringar förekommer
728650
2020-01-30