Matservis Gustafsberg

Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg
Matservis Gustafsberg

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

GUSTAFSBERG Matservis "Skandia", med och utan guldkant, bestående av, 4 uppläggningsfat, 22 sopptallrikar (diam 25 cm), 36 förrättstallrikar (22 cm), 34 mattallrikar (25,5 cm), 2 små såsbåtar, 1 karott med underfat, 19 assietter (17,5 cm), 10 assietter (15 cm)

nagg samt krackeleringar förekommer

728650

2020-01-30