Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SYBORD, "Oktober", formgivet av Carl Malmsten, fanérat i olika träslag, utfällbar skiva, inredning av fack, undertill utdragbar korg i rotting, höjd 65, 55x38 cm
Slitage, repor, märken
728653
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här