Sybord Oktober

Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SYBORD, "Oktober", formgivet av Carl Malmsten, fanérat i olika träslag, utfällbar skiva, inredning av fack, undertill utdragbar korg i rotting, höjd 65, 55x38 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, repor, märken

728653

2020-02-06