Taklykta 1900-talets slut

Taklykta 1900-talets slut
Taklykta 1900-talets slut
Taklykta 1900-talets slut
Taklykta 1900-talets slut
Taklykta 1900-talets slut
Taklykta 1900-talets slut
Taklykta 1900-talets slut
Taklykta 1900-talets slut

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLYKTA, 1900-talets slut, patinerad genombruten plåt, elektrifierad, höjd ca 60 cm

Slitage

728659

2020-01-27