Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA 1900-talets första hälft, metall samt trä, höjd c 42 cm

slitage

728666

2020-01-30