Ringar 18 k guld pärlor och turkoser
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RINGAR, 2 st., snarlika, 18 k guld, turkoser och halvpärlor, varav en med liten diamant med rosenslipning, ostämplade, ringstorlek ca 16,5 resp. 18,5 mm, vikt ca 4,6 g
En av ringarnas pärlor med limrester, turkoser med skador
728673
2020-02-01