Ringar 18 k guld pärlor och turkoser

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

RINGAR, 2 st., snarlika, 18 k guld, turkoser och halvpärlor, varav en med liten diamant med rosenslipning, ostämplade, ringstorlek ca 16,5 resp. 18,5 mm, vikt ca 4,6 g

En av ringarnas pärlor med limrester, turkoser med skador

728673

2020-02-01