Soppslev Moskva

Soppslev Moskva
Soppslev Moskva
Soppslev Moskva
Soppslev Moskva
Soppslev Moskva
Soppslev Moskva
Soppslev Moskva
Soppslev Moskva

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, silver, Moskva 1858, svenska importstämplar, mästarstämpel CK, invändigt förgylld, svarvat träskaft, längd ca 47 cm

728676

2020-01-28