Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VERNER THOMÉ (1878-1953): "Trädgrupp", signerad och daterad 1917, akvarell ca, 31 x 24 cm.
UTSTÄLLD:
Verner Thomé Minnesutställning 1955,
Galerie Hörhammer O/Y
728677
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här