Verner Thomé

Verner Thomé
Verner Thomé
Verner Thomé
Verner Thomé
Verner Thomé
Verner Thomé

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VERNER THOMÉ (1878-1953): "Trädgrupp", signerad och daterad 1917, akvarell ca, 31 x 24 cm.

UTSTÄLLD:
Verner Thomé Minnesutställning 1955,
Galerie Hörhammer O/Y

728677

2020-02-02