Light up the dark H-A Jakobsson golvlampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, modell G 185, fot och skärm i lackerad plåt, stam i guleloxerad metall, justerbar i höjd, etikettmärkt, höjd ca 152 cm

Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad

728687

2020-01-31