Boch Frères Batailles Napoleoniennes
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOCH FRÈRES (etabl. 1841), "Batailles Napoleoniennes", tallrikar, 10 st., porslin, Belgien, 1900-talets början, svart dekor, diameter ca 23 cm
Smärre slitage, något varierande tallriksdjup
728696
2020-01-28