Boch Frères Batailles Napoleoniennes

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOCH FRÈRES (etabl. 1841), "Batailles Napoleoniennes", tallrikar, 10 st., porslin, Belgien, 1900-talets början, svart dekor, diameter ca 23 cm

Smärre slitage, något varierande tallriksdjup

728696

2020-01-28