Karmstol
2020-02-02
728723
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, ben och karmar i bonad björk, fotavslut i mässing, stomme klädd i grön klädsel, sitthöjd ca 43 cm
Smärre fläckar, slitage