Bengt Orup

Bengt Orup
Bengt Orup

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): Landskap med husgavlar, signerade Orup samt numrerade 56/150, färglitografier, motivmått ca 36x56 cm

728753

2020-01-30