Hallman mapp

Hallman mapp
Hallman mapp

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ADOLF REINHOLD HALLMAN (1893-1968): mapp med 7 st "Världsstad", signerad och daterade i trycket, varierande bladmått, ca 35x55 cm, oramade

Zustandsbeschreibung

728761

2020-01-30