Axel Kargel

Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): Motiv från Äleklinte, Öland.
signerad och daterad Axel Kargel 1969, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 39x42 cm,

728764

2020-01-28