Bänk i riopalisander

Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander
Bänk i riopalisander

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK Riopalisander, underrede senare bemålat i vitt, etikettmärkt med Danish Furniture Makers Mark, höjd ca 34 cm, 188x38 cm

CITES intyg för riopalisander medföljer

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, repor, senare bemålat underrede

728770

2020-01-30