Bänk i riopalisander
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK Riopalisander, underrede senare bemålat i vitt, etikettmärkt med Danish Furniture Makers Mark, höjd ca 34 cm, 188x38 cm
CITES intyg för riopalisander medföljer
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, repor, senare bemålat underrede
728770
2020-01-30